wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki

Kategorie

Nasze nowości

Zasady wysyłki

Większość produktów w e-sklad.pl wysyłana jest w 24-48h od otrzymania zamówienia, z uwzględnieniem wybranego przez klienta sposobu płatności. Termin i koszt dostawy podany jest w opisie danego produktu.

Dostępne sposoby wysyłki:
- dostawa przesyłką kurierską - czas trwania 24-48H                                                           Inpost, DHL, UPD, K-ex
- dostawa do paczkomatu - czas trwania 1-4 dni                                                                  Inpost
- dostawa paczką pocztową - czas trwania zależny od wybranego operatora 2-7dni                Inpost, Poczta Polska
- dostawa - przesyłka listowa - czas trwania zależny od wybranego operatora 1-7dn               Inpost, Poczta Polska
- odbiór własny - po uzgodnieniu z działem wysyłek e-sklad.pl                                             e-sklad.pl
 

Odbierając przesyłkę od kuriera należy sprawdzić zawartość w jego obecności, nawet gdy wygląda na nieuszkodzoną !! Kwitując odbiór przesyłki, podpisują Państwo odebranie towaru w pełni sprawnego, zgodnego z zamówieniem !! W przypadku uszkodzenia towaru należy spisać protokół szkody tego samego dnia. Jeśli kurier odjechał lub zostawił paczkę podczas Państwa nieobecności zawsze można poprosić o jego przyjazd  następnego dnia. Wszystkie przesyłki wychodzące od nas są ubezpieczone lecz do reklamacji niezbędny jest protokół szkody spisany przez kupującego. Tylko na tej podstawie można składać reklamacje na uszkodzony towar. Decyzja na podstawie protokołu sporządzonego w kolejnych dniach może zapaść dopiero po odpowiedzi firmy kurierskiej. Dodatkowo każda paczka zawiera znaki ostrzegawcze w postaci naklejek. Brak tej informacji na protokole szkody automatycznie rozstrzyga reklamację jako rozpatrzoną negatywnie. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia przesyłki (wgniecenia/otarcia itd.) konieczne jest zaznaczenie tego na protokole szkody.

Sklep i Dział Handlowy

E-sklad.pl

42-677 Czekanów k/Gliwic

ul.Gliwicka 8B

tel 32 2899057  od poniedziałku do piątku od 8-15


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu